Prenájom chiavari stoličiek Nové Zámky

Poznáte stoličky Chiavari Limewash? Ak nie, je najvyšší čas sa s nimi zoznámiť. Stoličky Chiavari ste mohli zazrieť vo filmových svadbách. Tie sa zvyčajne odohrávajú v romantickej miestnosti či rozkvitnutej záhrade, kde hostia sedia na stoličkách klasického vzhľadu zdobených jemnou stuhou. Napriek tomu, že Chiavari stoličky sa zrodili pred viac než 200 rokmi nepodľahli zubu času a ich zastaralá elegancia je stále inšpiráciou vo svete slávnostnej výzdoby.

HISTÓRIA CHIAVARI STOLIČIEK

História Chiavari stoličiek sa začala písať v roku 1807, keď taliansky remeselník Giuseppe Gaetano Descalzi dostal nápad vytvoriť elegantnú ľahkú a funkčnú stoličku, ktorú nazval po mestečku Chiavari. Tá zožala okamžite obrovský úspech vďaka svojej kráse a odolnosti, ktorými ďaleko prekračovala vtedajšie parížske stoličky.

Stoličky Chiavari vážili menej, boli silnejšie a dokázali udržať väčšiu váhu, vďaka čomu sa v krátkej dobe rozšírili do celého sveta. Dizajnové stoličky Chiavari sú elegantným štandardom vo svete slávnostnej výzdoby už po stáročia i keď od svojho vzniku pribudlo množstvo variácií. Kvalita však ostala nezmenená.

VYUŽITIE CHIAVARI STOLIČIEK

Chiavari stoličky majú všestranné využitie a my v Pretty Wedding ich zbožňujeme. Sú pohodlné a svojim vintage výzorom sa perfektne hodia pre akúkoľvek príležitosť. Sami o sebe sú nádherné, no napriek tomu ich možno vyšperkovať stuhami, vankúšmi, látkou či kvetmi. Existujú v rôznych farebných prevedeniach no najradšej dekorujem miestnosť stoličkami Chiavari Limewash, ktoré majú svieži limetkovo-krémový nádych. Zapadajú do akéhokoľvek štýlu a či už ide o svadby, plesy, firemné akcie alebo príležitostné stretnutia s posedením, dajú sa ľahko použiť, rozmiestniť, prispôsobiť a uložiť.

Chystáte sa vydávať a stále neviete kde zohnať stoličky na svadbu? Ponúkame Vám Chiavari stoličky na prenájom. Môžete si ich u nás vyzdvihnúť osobne vo svadobnom štúdiu Pretty Wedding alebo Vám ich donesieme priamo na adresu.

Chcete aj vy na svoj event nádherné Chiavari stoličky? Vyplňte formulár nižšie a ja Vám zašlem nezávislú cenovú ponuku 🙂