Svadobná výstava Nové Zámky

Svadobná výstava PRETTY WEDDING 2018

V dňoch 18.11. a 19.11.2018 v OC Aquario Nové Zámky sa uskutoční Svadobná výstava PRETTY WEDDING

Dovoľujeme si Vás pozvať na svadobnú výstavu PRETTY WEDDING 2018 v spolupráci s FOTOBOX BARUS, ktorá sa uskutoční v dňoch 18.11. a 19.11.2018 v OC Aquario Nové Zámky. Rozhodli sme sa zorganizovať jedinečnú výstavu s dôrazom na kvalitu, ktorá je určená pre všetkých záujemcov o konzultácie a profesionálne služby. Vyhradili sme si dva dni len pre Vás, aby sme boli ku Vám bližšie ako len online. Na výstave budete mať možnosť sa osobne poradiť s profesionálmi z daného oboru. K dispozícii Vám bude majiteľka PRETTY WEDDING – Lýdia Dráfiová a jej skvelý tím. Určite nezmeškajte možnosť si vyskúšať jeden z najmodernejších FOTO BOXOV v našom regióne a odniesť si domov malú spomienku vo forme spoločnej fotografie. A ak oceníte radu od skúseného svadobného koordinátora, tak Vám bude k dispozícii aj môj manžel Dávid Dráfi ktorý zároveň robí aj starejšieho / svadobného moderátora na svadbách. Tešíme sa na rozhovory s Vami. O priebehu výstavy budeme našich fanúšikov priebežne informovať aj online.

Svadobná výzdoba v obci Nesvady v reštaurácii ÉDER

Pozdravujeme Vás z obce Nesvady na Juhu Slovenska pri meste Nové Zámky.

Svadobná výzdoba pre nevestu Klaudiu a ženícha Dodiho. Juh a Východ spolu oslavovali manželstvo týchto dvoch úžasných ľudí a sme veľmi vďačný

že sme mohli byť toho súčasťou. Gratulujeme mladému páru, a želáme len to najlepšie a najkrajšie.

Do pozornosti dávame – Luxusné priestory – Reštaurácia Éder Nesvady

Svadobná výzdoba – Team Pretty Wedding – www.svadobnavyzdoba.org

Svadobná výzdoba Pretty Wedding Nesvady

Ikebana na hlavný stôl pre ženícha a nevestu.

Svadobná výzdoba EDER Nesvady

Ikebana na stole pre svadobných hostí.

gatsby pierka Nové Zámky

Gatsby štýl

Gatsby štýl

Gatsby téma je všetko o pozlátko, pôvab, a bohatstvo. Nachádza sa v búrlivých dvadsiatych rokoch, Zaujímavosťou je perie, ktoré pôsobí velkolepo, farby sú vačšinou zlatá a čierna, krásne doplnená strieborným šperkom. 
Nevesty ako doplnok môžu mať sponu s perím vo vlasoch.
Výzdoba pôsobí na hostí honosne, Štýl svadby je spomienkou na 20 roky, atmosféra je distingovaná a hostia majú pocit, že sú súčasťou velkolepého dňa. Odporúčané oblečenie sú distingované farby, luxusné doplnky, šperky, perly.
kvetinová dekorácia Komárno

Vintage štýl

Moja oblúbená téma 🙂

Nevesta, ktorá si vyberie práve túto tému, túži po atmosfére príbehu, romantiky, jednoduchosti a pocitu domova. Je dovolené sa obliecť do jemných tónov. Celá svadba má atmosféru prijatia, pocit relaxu. Hostia sú odvážnejší, radi sa zapájajú do spoločných aktivít sú otvorenejší:

Spomienky z mladosti podčiarkne dokonalý výber hudby, ktorá s minulosťou súvisí. Retro je in 🙂