Romantická svadba je túžbou každej ženy. Odbremením Vás od zbytočných starostí so svadobnou výzdobou a všetko za Vás do bodky zorganizujem. S nevestami sa stretávam v mojom dekoračnom štúdiu Pretty Wedding, kde si spoločnými silami vizualizujeme svadbu a vytvárame výzdobu na mieru. Moje dlhoročné skúsenosti podčiarklo množstvo krásnych referencií od zamilovaných dvojíc, ktorým som pomohla pripraviť ich vysnívanú svadbu. Prichystám pre Vás nezabudnuteľný slávnostný deň v akejkoľvek téme. Či už preferujete štýl vintage, provence, bohem alebo si želáte luxusnú svadbu ako z rozprávky, výber je len na Vás!

Cenová ponuka je veľmi individuálnou záležitosťou a preto k snúbencom pristupujem osobito. Rada sa s Vami stretnem, vypočujem si Váš príbeh, požiadavky i predstavy a ušijem Vám ponuku na mieru. Od čoho závisí cena? Odrazovým mostíkom je pre mňa Váš rozpočet. Ďalej ma zaujíma počet hostí, dátum a priestor, v ktorom sa bude svadobná hostina konať. Následne môžeme uvažovať nad typom sedenia, teda či sú stoly okrúhle alebo dlhé. Ďalej Vám môžem zabezpečiť kvetinovú výzdobu interiéru, exteriéru, kostola, domu i svadobného auta, na ktorú mám certifikát. Kvety sú sezónnou záležitosťou a ich ceny sa v priebehu roka menia. Ponúknuť Vám môžem taktiež prenájom chiavari stoličiek, love písmen a iných rekvizít.

Každú svadbu sa snažím spraviť jedinečnou a zaujímavou. Kontaktujte ma a vytvorím Vám nezáväznú cenovú ponuku na svadbu Vašich snov do 24 hodín ?

 


[honeypot email]

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov (čítať viac)