Svadby

 

Starejší má na starosti moderovanie, rôzne oznámenia, svadobné hry a tradície. Mojou úlohou je odbremeniť Vás od zbytočných starostí, navodiť príjemnú atmosféru a zaistiť, aby bol Váš veľký deň dokonalý do posledného detailu. Užite si svoj deň plnými dúškami v kruhu najbližších a nechajte všetku organizačnú činnosť na svadobného starejšieho.

OBJEDNAŤ

 Plesy

 

Či už ide o stužkovú slávnosť, vianočný večierok alebo iný spoločenský ples, v každom prípade ide o váženú udalosť. Takéto moderovanie si vyžaduje profesionálneho moderátora, ktorý je schopný pohotovo reagovať a mnoho krát aj improvizovať. Ponúkam Vám osobitý prístup, príjemné vystupovanie a moderovanie Vašej akcie za prijateľnú cenu.

OBJEDNAŤ

 Firemné akcie

 

Nie ste zrovna rečník, no aj tak sa chcete svojim zamestnancom alebo klientom odvďačiť večierkom? Firemné akcie sú veľkou udalosťou, ktorú treba dôkladne naplánovať. Zaoberám sa moderovaním firemných večierkov, promo akcií, eventov, osláv a iných spoločenských podujatí. Zverte Vašu akciu do mojich rúk a vyhnete sa nepríjemným situáciám.

OBJEDNAŤ